هتل های کیش

سه شنبه 23 آبان 1396
12:10
مری


هتل تماشا کیش

هتل تماشا کیش یکی از هتل های دو ستاره جزیره کیش می باشد.این هتل برای کسانی که نزدیکی هتل به مراکز خرید و اسکله تفریحی برایشان حائز اهمیت است این هتل مناسب می باشد.امکانات هتل تماشا کیش: تلویزیون ماهواره اى , سیستم خنک کننده (اسپیلت ، کولر گازى) , مینى بار، لاندرى

با تور کیش هتل شایگان آبان 96 همراه شوید و در این هتل لحظات خاطره انگیزی را کنار عزیزانتان تجربه نمایید.

هتل تماشا کیش


هتل فارابی کیش

هتل فارابی کیش از هتل های دو ستاره جزیره کیش می باشد.امکانات و خدمات رفاهی هتل:میز بیلیارد ،گشت دور جزیره به مدت دو ساعت و نیم ،ترانسفر فرودگاه و... می باشد.

گردشگران تور کیش که به دنبال هتلی با امکانات بسیار عالی و قیمت مناسب هستند هتل فارابی کیش گزینه مناسبی است.با تور کیش هتل شایگان نوروز 97 همراه شوید و در این هتل لحظات رویایی و خاره برانگیزی را کنار عزیزنتان تجربه کنید.

هتل فارابی کیش


هتل پردیس کیش

هتل پردیس کیش از هتل های تک ستاره جزیره کیش می باشد.این هتل برای مسافران تور کیش هتل شایگان شهریور 96 که هزینه هتل برایشان اهمیت دارد مناسب است این هتل با وجود هزینه بسیار کم دارای امکانات مورد نیاز گردشگران تور کیش را فراهم می کند.با تور کیشهمراه شوید و اقامتی رویایی را تجربه کنید.

هتل پردیس کیش


هتل خاتم کیش

این هتل از هتل های تک ستاره جزیره کیش می باشد.این هتل مختص به خانواده سپاهی می باشد.گردشگران تور کیش هتل شایگان پاییز 96 که نزدیکی به بازار برایشان حائز اهمیت است این هتل به بازار عرب ها نزدیک می باشد.با تور کیش همراه شوید و در این هتل بسیار ویژه و با خدمات و امکانات رفاهی بسیار عالی این هتل لحظات به یادماندنی را کنار عزیزانتان تجربه نمایید.

هتل خاتم کیش


هتل شایلی کیش

هتل شایلی یکی از بهترین هتل های 3 ستاره جزیره کیش می باشد.این هتل دارای 39 اتاق بسیار دنج می باشد.گردشگران تور کیش هتل شایگان مهر 96 که نزدیک بودن به اسکله تفریحی برایشان حائز اهمیت است لازم به ذکر است که این هتل فاصله اندکی با اسکله تفریحی و مرکز خرید زیتون دارد.رستوران هتل دارای انواع غذاهای متنوع و لذیذ می باشد.با تور کیش هتل شایگان آذر 96 همراه شوید تا در این رستوران بسیار عالی لحظات به یادماندنی را کنار عزیزانتان تجربه کنید.

هتل شایلی کیش


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به به وبلاگ گردشگری خوش آمدید است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات